4 kroki do licytacji pojazdu z BIDUSA

Zapewniamy jasne i przejrzyste importowanie pojazdów z USA dzięki naszemu serwisowi BIDUSA. Bezpośrednie licytacje, pozbawione ukrytych kosztów, dokładna kalkulacja finalnej ceny pod dom! Wybierz pojazd, który chcesz wylicytować i za jaką cenę, a my pomożemy Ci go zdobyć! Co ważne, w BIDUSA nie ponosisz żadnych kosztów przed wygraniem aukcji. Rejestracja i udział w licytacji są darmowe! Wymagana jest jedynie kaucja zwrotna jako zabezpieczenie licytacji. BIDUSA zapewnia szybki i prosty proces zlecania licytacji, zakupu i dostawy pojazdów "pod dom".

Gwarantujemy 100% transparentność, pełną świadomość kosztów i śledzenie trasy Twojego pojazdu.

Krok 1

Znajdź wymarzony pojazd

Znajdź wymarzony pojazd

Przeszukaj naszą bazę samochodów z USA, używając naszej wyszukiwarki i szczegółowych filtrów. W BIDUSA możesz przeglądać pojazdy, aukcje i historię cen sprzedawanych pojazdów bez konieczności zakładania konta.

Załóż bezpłatne konto, aby móc śledzić interesujące Cię pojazdy i skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak dodawanie pojazdów do obserwowanych.

Krok 2

Wpłać kaucję zwrotną

Wpłać kaucję zwrotną

Aby wziąć udział w licytacji BIDUSA wymagana jest wpłata kaucji zwrotnej. W BIDUSA nie pobieramy opłat za udział w licytacjach - w przypadku rezygnacji, możesz zwrócić kaucję.

Po zaksięgowaniu wpłaty, będziesz mógł składać oferty licytacyjne. Kaucja jest także ograniczeniem dla liczby pojazdów, na które możesz licytować.

Krok 3

Zacznij licytować

Zacznij licytować

Ustal maksymalną kwotę, jaką jesteś gotów zapłacić za pojazd i skorzystaj z naszego kalkulatora kosztów. Twój pojazd będzie licytowany przez BIDUSA podczas aukcji na żywo. Nasz zespół reprezentuje Twoje interesy, zapewniając najwyższą skuteczność licytacji.

Krok 4

Zapłać za pojazd i czekaj na dostawę

Zapłać za pojazd i czekaj na dostawę

Po wygranej licytacji, otrzymasz dane do przelewu zagranicznego. Po zaksięgowaniu środków, zadbamy o odbiór pojazdu i wykonanie dodatkowych zdjęć. Będziemy utrzymywać z Tobą kontakt przez cały proces sprowadzenia pojazdu z USA. Śledź status pojazdu na naszej stronie, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Ty natomiast czekaj, aż dostarczymy Twój nowy samochód pod drzwi!